O nás

Pořádáme závody, povídáme si o sportu a trénujeme – všechno zakládáme na přátelské atmosféře, protože sport nás má hlavně spojovat. 

Sport k životu bezesporu patří, my chceme otvírat příležitosti k tomu se u něj sejít s přáteli a ještě k tomu se motivovat k pořádným výsledkům. Za ty pocity to stojí.

Začínáme v roce 2018, jako malý, nezávislý a neziskový seriál závodů v Hradci Králové. Původní myšlenka byla udělat velmi krátký a rychlý závod, přesně takový, který nám v HK chyběl. Proto jsme závod pojmenovali Hradecká míle a hlavní disciplínou měla být trať na 1 míli. V průběhu roku bylo jasné, že naší původní myšlenku musíme přeorientovat na delší závod, protože hlad na delší vzdálenosti je větší, ale jméno nám zůstalo.:) 

Na závodech panuje rodinná atmosféra, kterou s sebou závodnící na každý další závod přinaší. S rokem 2019 přišla Hradecká míle s novinkami, s novým závodem, tréninkovými plány a nebo třeba jménem. Závody se konají na různých místech po Hradci Králové. V zimě pořádáme půlmaraton ve jménu Vánoc – svátku míru. Začali jsme se více věnovat i tréninkům a tréninkovým plánům a hlavně jsme konečně pojmenovali naší iniciativu. Vzniklo „Neflákej se!“.

Neflákej se nezačíná, ani nekončí u pořádání závodů, nejde nám o to vytvářet akce, ale hodnoty.

Naše vize je přispět k lepšímu životnímu stylu a touto cestou to chceme dostat k co nejvíce lidem. Chceme jednoduchou formou vysvětlit, jak správně sportovat nebo se stravovat a jaké úžasné výhody a přesahy to má do každodenního života. 
V dnešní době přehlcení paradoxně může být velmi náročné poznat základy na kterých by jsme  měli všichni stavět. Ze spánku se stal nepřítel, na sport není čas a fastfood je u mnohých denní chléb.

Základy zdravého životního stylu:

Sportovat

Spát

Správná životospráva

To je naše vize, co Vy, jdete se Neflákat s náma?