O nás

Chceme vytvořit komunitu sportovců a sportů napříč Českou republikou.

Sport bezesporu k životu patří, my se snažíme otevírat cestu ku sportu všem. 

Začali jsme v roce 2018, jako malý, nezávislý a neziskový seriál závodů v Hradci Králové. Původní myšlenka byla udělat velmi krátký a rychlý závod, přesně takový, který nám v HK chyběl. Proto jsme závod pojmenovali Hradecká míle a hlavní disciplínou měla být trať na 1 míli. V průběhu roku bylo jasné, že naší původní myšlenku musíme přeorientovat na delší závod.

Na závodech panuje rodinná atmosféra, kterou s sebou závodnící na každý další závod přinaší. S rokem 2019 přišla Hradecká míle s novinkami. Závody se konají na různých místech po Hradci Králové. Pro představu, pilotní seriál se konal v Šimkových sadech, ale další závod se běžel v nádherných Hradeckých lesích. Snažíme se tak vytvořit unikátní závod, který bude bavit a bude posouvat naše hranice.

Neflákej se nezačíná, ani nekončí u pořádání závodů, nejde nám o to vytvářet akce, ale hodnoty.

Naše vize je přispět k lepšímu životnímu stylu a tuto cestu chceme dostat k co nejvíce lidem. Chceme jednoduchou formou vysvětlit, jak správně sportovat nebo se stravovat a jaké úžasné výhody a přesahy to má do každodenního života. 
V dnešní době přehlcení paradoxně může být velmi náročné poznat základy na kterých by jsme  měli všichni stavět. Ze spánku se stal nepřítel, na sport není čas a fastfood je náš denní chléb.

Základy zdravého životního stylu:

Sportovat

Spát

Správná životospráva

Jdeš se neflákat s náma?